Telefon / Fax:+48 18 26 80 347

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego

Informacje

25 styczeń 2023
197 odsłon artykułu

Uczniowie naszej szkoły przygotowali prace na ogólnopolski językowy konkurs plastyczno-literacki „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Ja i moja rodzina”. Ich wspaniałe rysunki pokazują, w jaki sposób spędzają oni czas ze swoimi bliskimi. Dzieci miały okazję poćwiczyć język obcy, ponieważ każde samodzielnie opisało swoją pracę w języku angielskim. Nasi podopieczni wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością. Bez wątpienia każda praca zasługuje na uznanie. Na wyniki konkursu poczekamy jednak do końca marca, gdyż do tego czasu można nadsyłać prace do organizatorów – Zespołu Szkół Przyszpitalnych w Tarnowie.

 

Informacje dlaRodziców

Chcielibyśmy zachęcić Was do odwiedzenia zakładki Dla rodziców, gdzie znajdziecie informacje dotyczące kroków, jakie musicie podjąć, aby Wasze dziecko mogło rozpocząć naukę w naszej szkole.

Potrzebujesz uzyskać dostęp do dziennika elektronicznego?

Skorzystaj z prostej instrukcji, aby mieć wglad w system ocen dziecka.

 Uzyskaj dostęp
 

Kilka słów o Naszej placówce

Jesteśmy szkołą sanatoryjną działającą przy ŚCRU w Rabce-Zdroju. Zapewniamy nauczanie na poziomie szkoły podstawowej i liceum. Dla swoich podopiecznych – przebywających okresowo na leczeniu sanatoryjnym – zapewniamy opiekę sprawowaną przez zespół wychowawców.

Organizujemy różnorodne zajęcia dydaktyczno – wychowawcze

(gry, zabawy, warsztaty tematyczne) oraz aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu (spacery, wycieczki piesze i autokarowe).

Zdjęcie przedstawiające klasę
Zdjęcie przedstawiające bibliotekę
Wystawa biblioteczna
Zajęcia zintegrowane
Plac zabaw