Telefon / Fax:+48 18 26 80 347

Pedagog

Pedagog szkolny to osoba odpowiedzialna za wspieranie rozwoju uczniów i dbanie o ich dobre samopoczucie w szkole.

W ramach swojej pracy pedagog szkolny podejmuje różnorodne działania mające na celu zapewnienie uczniom wsparcia, zrozumienia i pomocy w rozwiązywaniu problemów.

Pani mgr Anna Bondarczuk, która pracuje w Zespole Szkół przy Śląskim Centrum Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowym im. dr Adama Szebesty w Rabce-Zdroju sp. z o.o. posiada grafik pracy, który umożliwia kontakt z nią w określonych godzinach. W razie potrzeby można skontaktować się z nią pod numerem telefonu 18 26 76 300 wew. 197.

Jeśli chodzi o kontakt z samą szkołą, można skorzystać z telefonu/faxu pod numerem +48 18 26 80 347 lub z numeru telefonu +48 18 26 76 300 wew. 160, bądź też wysłać maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Informacje dlaRodziców

Chcielibyśmy zachęcić Was do odwiedzenia zakładki Dla rodziców, gdzie znajdziecie informacje dotyczące kroków, jakie musicie podjąć, aby Wasze dziecko mogło rozpocząć naukę w naszej szkole.

Potrzebujesz uzyskać dostęp do dziennika elektronicznego?

Skorzystaj z prostej instrukcji, aby mieć wglad w system ocen dziecka.

 Uzyskaj dostęp
 

Kilka słów o Naszej placówce

Jesteśmy szkołą sanatoryjną działającą przy ŚCRU w Rabce-Zdroju. Zapewniamy nauczanie na poziomie szkoły podstawowej i liceum. Dla swoich podopiecznych – przebywających okresowo na leczeniu sanatoryjnym – zapewniamy opiekę sprawowaną przez zespół wychowawców.

Organizujemy różnorodne zajęcia dydaktyczno – wychowawcze

(gry, zabawy, warsztaty tematyczne) oraz aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu (spacery, wycieczki piesze i autokarowe).

Zdjęcie przedstawiające klasę
Zdjęcie przedstawiające bibliotekę
Wystawa biblioteczna
Zajęcia zintegrowane
Plac zabaw