Telefon / Fax:+48 18 26 80 347

Mikołaj w naszej szkole

Mikołaj w naszej szkole

Informacje

06 grudzień 2023
103 odsłon artykułu

„Święty Mikołaj nocą wędruje, w okna zagląda i nasłuchuje. Gwiazdką w okna świeci, gdzie są grzeczne dzieci....... w Zespole Szkół przy ŚCR-U !!!

Przybył, przyjechał, zawitał św. Mikołaj!

Mikołajkowe spotkania to zawsze czas wzruszeń, które na długo pozostają w pamięci. Wszyscy cieszymy się otrzymując prezenty, ale największą radością jest sprawianie uśmiechu na twarzach dzieci. Tak było i dziś w naszej szkole. Przygotowaliśmy wiele niespodzianek dla św. Mikołaja, a on obdarował nas prezentami. Śmiechu i radości było wiele. Na twarzach widać było wielkie wzruszenie i zadowolenie. Mikołaj na zakończenie spotkania obiecał dzieciom, że odwiedzi je w przyszłym roku.

Do zobaczenia za rok !!!

 

Informacje dlaRodziców

Chcielibyśmy zachęcić Was do odwiedzenia zakładki Dla rodziców, gdzie znajdziecie informacje dotyczące kroków, jakie musicie podjąć, aby Wasze dziecko mogło rozpocząć naukę w naszej szkole.

Potrzebujesz uzyskać dostęp do dziennika elektronicznego?

Skorzystaj z prostej instrukcji, aby mieć wglad w system ocen dziecka.

 Uzyskaj dostęp
 

Kilka słów o Naszej placówce

Jesteśmy szkołą sanatoryjną działającą przy ŚCRU w Rabce-Zdroju. Zapewniamy nauczanie na poziomie szkoły podstawowej i liceum. Dla swoich podopiecznych – przebywających okresowo na leczeniu sanatoryjnym – zapewniamy opiekę sprawowaną przez zespół wychowawców.

Organizujemy różnorodne zajęcia dydaktyczno – wychowawcze

(gry, zabawy, warsztaty tematyczne) oraz aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu (spacery, wycieczki piesze i autokarowe).

Zdjęcie przedstawiające klasę
Zdjęcie przedstawiające bibliotekę
Wystawa biblioteczna
Zajęcia zintegrowane
Plac zabaw