Telefon / Fax:+48 18 26 80 347

O bezpieczeństwie i innych „ważnych sprawach"

O bezpieczeństwie i innych „ważnych sprawach

29 listopad 2023
125 odsłon artykułu

O bezpieczeństwie i innych „ważnych sprawach”… czyli spotkanie uczniów Zespołu Szkół przy ŚCR-U z przedstawicielką Policji- asp.szt. Anną Martuszewską .

Podczas prelekcji wrócono uwagę na problemy związane z bezpieczeństwem w szkole i w domu, kontaktach z osobami obcymi, zasadami ruchu drogowego oraz cyberprzestępczością. Uczniowie mieli również okazję poznać pracę Policji, umundurowanie oraz wyposażenie. Poruszany został również temat agresji i przemocy w szkołach wśród uczniów. Przypomniano podstawowe zasady zachowania w społeczeństwie.

Pani Ani bardzo dziękujemy

Informacje dlaRodziców

Chcielibyśmy zachęcić Was do odwiedzenia zakładki Dla rodziców, gdzie znajdziecie informacje dotyczące kroków, jakie musicie podjąć, aby Wasze dziecko mogło rozpocząć naukę w naszej szkole.

Potrzebujesz uzyskać dostęp do dziennika elektronicznego?

Skorzystaj z prostej instrukcji, aby mieć wglad w system ocen dziecka.

Uzyskaj dostęp

Kilka słów o Naszej placówce

Jesteśmy szkołą sanatoryjną działającą przy ŚCRU w Rabce-Zdroju. Zapewniamy nauczanie na poziomie szkoły podstawowej i liceum. Dla swoich podopiecznych – przebywających okresowo na leczeniu sanatoryjnym – zapewniamy opiekę sprawowaną przez zespół wychowawców.

Organizujemy różnorodne zajęcia dydaktyczno – wychowawcze

(gry, zabawy, warsztaty tematyczne) oraz aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu (spacery, wycieczki piesze i autokarowe).

Zdjęcie przedstawiające klasę
Zdjęcie przedstawiające bibliotekę