Telefon / Fax:+48 18 26 80 347

Jak dojechać

Jeśli planujesz dojechać do Zespołu Szkół przy Śląskim Centrum Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowym w Rabce-Zdroju, ul. Dietla 5, 34-700 Rabka-Zdrój, istnieje kilka sposobów na dotarcie na miejsce.

Najlepszym sposobem na dojazd do Rabki-Zdroju jest samochód.

Można dotrzeć tam z Krakowa, Korczowej lub Nowego Targu. Z Warszawy można dojechać przez Kielce i Busko-Zdrój. Po przyjeździe do Rabki-Zdroju, należy kierować się na ulicę Dietla, która prowadzi bezpośrednio do Zespołu Szkół przy Śląskim Centrum Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowym.

Alternatywnie, można skorzystać z transportu publicznego.

Najbliższa stacja kolejowa znajduje się w Rabce-Zdroju, z której kursują pociągi z Krakowa, Nowego Targu, Zakopanego i innych miast. Należy wysiąść na stacji Rabka-Zdrój i skorzystać z transportu miejskiego lub taksówki, aby dotrzeć do szkoły.

Jeśli preferujesz podróż autobusem - przy szkole znajduje się przystanek autobusowy, który umożliwia łatwy dostęp do transportu publicznego.

Warto pamiętać, że Rabka-Zdrój jest popularnym ośrodkiem turystycznym, więc w sezonie letnim i zimowym ruch drogowy może być większy niż zwykle. Dlatego zalecamy planowanie podróży z wyprzedzeniem, aby uniknąć korków i niepotrzebnego stresu.

 

 

Informacje dlaRodziców

Chcielibyśmy zachęcić Was do odwiedzenia zakładki Dla rodziców, gdzie znajdziecie informacje dotyczące kroków, jakie musicie podjąć, aby Wasze dziecko mogło rozpocząć naukę w naszej szkole.

Potrzebujesz uzyskać dostęp do dziennika elektronicznego?

Skorzystaj z prostej instrukcji, aby mieć wglad w system ocen dziecka.

 Uzyskaj dostęp
 

Kilka słów o Naszej placówce

Jesteśmy szkołą sanatoryjną działającą przy ŚCRU w Rabce-Zdroju. Zapewniamy nauczanie na poziomie szkoły podstawowej i liceum. Dla swoich podopiecznych – przebywających okresowo na leczeniu sanatoryjnym – zapewniamy opiekę sprawowaną przez zespół wychowawców.

Organizujemy różnorodne zajęcia dydaktyczno – wychowawcze

(gry, zabawy, warsztaty tematyczne) oraz aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu (spacery, wycieczki piesze i autokarowe).

Zdjęcie przedstawiające klasę
Zdjęcie przedstawiające bibliotekę
Wystawa biblioteczna
Zajęcia zintegrowane
Plac zabaw