Telefon / Fax:+48 18 26 80 347

Psycholog

Psycholog w szkole to ważna osoba, która zajmuje się wsparciem emocjonalnym i rozwojowym uczniów. W Zespole Szkół przy Śląskim Centrum Rehabilitacyjno – Uzdrowiskowym im. dr A. Szebesty w Rabce-Zdroju, rolę tę pełni pani psycholog - Agnieszka Burek-Blacha.

Praca psychologa w szkole jest niezwykle ważna, ponieważ szkoła to miejsce, w którym dzieci spędzają dużo czasu i doświadczają różnych emocji i sytuacji.

Psycholog szkolny ma za zadanie pomóc uczniom w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi, takimi jak lęki, stres czy niskie poczucie własnej wartości. Oprócz tego, psycholog szkolny może pomagać uczniom w rozwoju umiejętności społecznych, radzeniu sobie z konfliktami oraz podejmowaniu decyzji.

Praca pani Agnieszki, opiera się na wsparciu uczniów w ich rozwoju emocjonalnym i społecznym. Pani psycholog prowadzi rozmowy indywidualne z uczniami, które pozwalają jej na lepsze poznanie ich potrzeb i problemów.

Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy psychologicznej, zachęcamy do skorzystania z zakładki "kontakt" na stronie internetowej szkoły. Godziny pracy Pani psycholog są dostępne w grafiku, co pozwala na umówienie się na spotkanie w dogodnym terminie.

Współpraca z psychologiem szkolnym może przynieść wiele korzyści, takich jak zwiększenie poczucia własnej wartości, lepsze radzenie sobie z trudnymi emocjami czy poprawa relacji z rówieśnikami.

 

Informacje dlaRodziców

Chcielibyśmy zachęcić Was do odwiedzenia zakładki Dla rodziców, gdzie znajdziecie informacje dotyczące kroków, jakie musicie podjąć, aby Wasze dziecko mogło rozpocząć naukę w naszej szkole.

Potrzebujesz uzyskać dostęp do dziennika elektronicznego?

Skorzystaj z prostej instrukcji, aby mieć wglad w system ocen dziecka.

 Uzyskaj dostęp
 

Kilka słów o Naszej placówce

Jesteśmy szkołą sanatoryjną działającą przy ŚCRU w Rabce-Zdroju. Zapewniamy nauczanie na poziomie szkoły podstawowej i liceum. Dla swoich podopiecznych – przebywających okresowo na leczeniu sanatoryjnym – zapewniamy opiekę sprawowaną przez zespół wychowawców.

Organizujemy różnorodne zajęcia dydaktyczno – wychowawcze

(gry, zabawy, warsztaty tematyczne) oraz aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu (spacery, wycieczki piesze i autokarowe).

Zdjęcie przedstawiające klasę
Zdjęcie przedstawiające bibliotekę
Wystawa biblioteczna
Zajęcia zintegrowane
Plac zabaw